Rozhodli jsme se s Vámi podělit o některé informace ze zákulisí plesu i z naší povedené tomboly…

Za oponou se toho děje opravdu hodně. Možná Vám přijde, že se ples tvoří tak nějak sám, že si žije svým životem, ale ve skutečnosti za ním stojí celý náš tým! Tedy Dagmar, Monika, Martina a Jana 🙂 Psí šance se do svého prvního plesu pustila na plné obrátky a věříme, že si výsledný efekt z celovečerní událostí odnesete s úsměvem stejně jako my.

Vystoupení a kulturní zážitek v jednom

Nejsme to však jen my čtyři členky Psí šance, je to také spousta z Vás, kteří ples utvářejí! Abychom si ho plně užili a obohatili tak vaše kulturní dušičky, oslovili jsme pár milých lidí, kteří na našem plese vystoupí. Můžete se tak těšit na tanec se psem nebo na krásné ženy s břišními tanečky… Více neprozradíme, ať máte nějaké překvapení..

Vytáhneš li ňáké groše, možná vyhráš Krkonoše

A to doslova. Rovněž na Vás totiž čeká bohatá tombola! Některá už dorazila přímo k nám, jinou teprve vyzvedneme, ale co Vám můžeme slíbit s jistotou, že si domů neponesete žádné přebytečné keramické slony ani tunu reklamních propisech. Dali jsme si na tombole záležet a děkujeme všem společnostem i fyzickým osobám, kteří se na ní s námi podílejí! Foto motivaci, co Vás v tombole našeho plesu čeká aktualizujeme každý den na našem Facebooku, avšak některé perličky si necháme pro sebe a dozvíte se je až přímo na místě konání…

Vyhrát tedy můžete například řadu sportovních potřeb, od vitamínů až po sportovní náčiní, které daroval sportovec Adam Raw. Kosmetiku od Parfumerie Elnino, vstupenky do Národního divadla nebo permanentky do Buranteatru. Čekají na Vás maličkosti ze světa módy, vouchery na jednotlivé lekce cvičení nebo třeba zájezdy! A to nejenom po ČR! Více se dozvíte na plese 🙂

Nezapomeňte! 12.3.2016 od 19 hod na Hotelu Bobycentrum v Brně! Lístky jsou k zakoupení na recepci hotelu nebo přímo u nás. Pospěšte si ať máte místa na sezení podle svého přání.

Děkujeme všem, kteří se na tombole našeho plesu podílejí!!