Již potřetí společně s hotelem Bobycentrum Brno pořádáme benefiční ples, který se uskuteční 10. 2. 2018 v sále Cafe de Paris na hotelu Bobycentrum. Začátek je od 19hod.

Zahraje nám, stejně jako v loňském roce úžasná kapela Nova Band. Součástí plesu je i kvalitní doprovodný program, jako například vystoupení Hoops Brno a dále také již tradiční bohatá tombola (kterou Vám postupně představíme na našem Facebooku). Těšit se ale můžete jako každý rok na zájezd do Chorvatska, nebo pobyt ve Špindlerově mlýně.

Cena vstupenky je 400,-Kč, součástí je večeře formou rautu a welcome drink. Vstupenky můžete zakoupit na recepci hotelu Bobycentrum, nebo Vám je zašleme poštou.

Výtěžek plesu věnujeme: Záchranné stanice pro Československé vlčáky v Adamově. Proč právě tam? Českloslovenský vlčák je plemeno náročné, ale nám blízké. Proto moc dobře víme, jak těžké je takového psa vychovat, ale vše co mu dáte se vám stonásobně vrátí. V poslední době popularita ČSV stoupá a s tím se i přeplňují útulky a jedna jediná záchranná stanice, která je pro toto plemeno vymezena. Jejich kapacita je poměrně velká a přesto je pořád přetěžována. Rádi bychom lidem (nejenom) tohle plemeno více přiblížili, aby si nechtěli kupovat „krásu vlka s povahou pudla“, ale aby věděli do čeho jdou. Proto naše podpora z toho plesu půjde do Adamova. Smekáme před jejich prací, které věnují i svůj osobní života.

Těšíme se, že se na plese opět potkáme a společně si ho užijeme! 🙂