Už to můžeme oficiálně říct a máme z toho obrovskou radost! Máme za sebou předávání šeku z našeho pátého kalendáře, které proběhlo v Divadle Lucie Bílé. Letošní kalendář byl výjimečný tím, že v něm nebylo dvanáct osobností na dvanácti stránkách, ale celý jsme ho věnovali naší úžasné české slavici Lucii Bílé. Od pohodového focení Lucčina domu až po předávání šeku na prknech jejího divadla uběhlo spoustu měsíců. Za tuto dobu jsme připravili, vytiskli a rozeslali tisíce kalendářů a vy se tak můžete společně s námi ještě několik měsíců těšit z krásných fotek, které zdobí vaše zdi a vaše stoly.

Oficiální předání šeku v Praze, které proběhlo 21.4.2023 jsme si upřímně užili a i pro nás to byl zážitek plný emocí a radosti. Sledovat majitelé Záchranné stanice pro československé vlčáky v Adamově u Brna a jejich upřímnou radost z výsledné částky, nás hřeje na srdci a ještě dlouho bude. Víme, že budou tyto peníze dobře investovány na další budování a opravu arélu Záchranné stanice, aby svěřenci, kteří se do ní dostanou, měli kvalitní a bezpečné zázemí.

Děkujeme všem, kdo si kalendář zakoupili i těm, kteří se na jeho vzniku jakkoliv podíleli, zejména fotografce Lence Hatašové a sponzorům Granule pro Brno a Delumen s.r.o. Právě díky této společné souhře je ten výsledek tak nádherný. Byla to opět skvělá jízda a už teď se těšíme na další ročník kalendáře.