Podpořit naši činnost můžete tím, že se zapojíte do některého z našich projektů.

Nebo také příspěvkem zaslaným na náš účet. Všechny příspěvky, které nám zašlete poslouží pro zajištění lepšího života psů, kteří to nezbytně potřebují. Tedy na pokrytí jejich potřeby, ať už v podobě krmení, nebo materiální pomoci, či financí na jejich zdravotní služby.

Čílo účtu: 2500902114/2010

IBAN: CZ2120100000002500902114

SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

 

Daňové výhody dárců

Fyzické osoby

Od základu daně mohou fyzické osoby (včetně zaměstnanců) odečíst hodnotu poskytnutých bezúplatných plnění, pokud jejich úhrnná hodnota ve zdaňovacím období (kalendářní rok) přesáhne 2% ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze za období leden-prosinec 2015 odečíst nejvýše 15% ze základu daně. Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) uplatňují odpočet darů z daní přímo ve svém daňovém přiznání. Zaměstnanci, jimž daňové vyrovnání zpracovává zaměstnavatel, předkládají potvrzení o poskytnutí daru své mzdové účtárně jednou ročně, nejpozději do poloviny února a to za celý předchozí rok. Snížení daňového základu se následně projeví v rámci daňového vyrovnání ve vyšší březnové výplatě.

Právnické osoby (podle § 20 odst. 8 zákona o dani z příjmu)

Od základu daně mohou právnické osoby odečíst hodnotu bezúplatných plnění, pokud hodnota bezúplatného plnění činí alespoň 2000 Kč za kalendářní rok. V úhrnu lze nově za období leden-prosinec 2014 odečíst nejvýše 10% z již sníženého základu daně.

Rozhodnete-li se pro některou z uvedených možností, rádi se s vámi setkáme a představíme projekty a aktivity našeho spolku osobně. Kontaktujte nás pomocí formuláře, nebo přímo na některý z našich e-mailů ZDE.