Je to tak. Náš první charitativní ples je skutečně za námi a my musíme ze srdce poděkovat mnohým z Vás, kteří se na něm spolu s námi podíleli! Odměnou nám všem je výtěžek, který poputuje do Voříškova 🙂

Náklady spojené s plesem nejsou zrovna malé a přesto se nám podařilo zůstat v plusu! Největší poděkování patří společnosti Arte Corporation s.r.o – provozovateli hotelu Bobycentrum, který nám poskytl krásné prostory pro uspořádání plesu. Doufáme, že se Vám tam líbilo stejně jako nám, a že se tam za rok potkáme znovu.

Dále děkujeme všem našim sponzorům a partnerům, Katce Veselé a Martinovi za uvádění plesu, všem vystupujícím (Katce Vašíčkové s fenkou Heavy, tanečnici Aimirah i muzikálovým zpěvákům), DJ The-B, kapele 4 Sýkorky, která hrála skvěle, návštěvníkům plesu, ale také skvělému personálu samotného hotelu, jelikož se o nás starali naprosto perfektně.

Než přejdeme k vyjmenování těch, kteří si zaslouží obzvlášť náš dík, prozradíme Vám částku, která je výtěžkem plesu a která poputuje na pejsky útulku Voříškov… Je to přesně 11.480,-Kč!! V takovou částku jsme ani nedoufali a moc všem děkujeme!

Všichni jste se na tom podíleli a to nás těší dvojnásob. Kromě několika jmen a názvů firem, přikládáme i malou fotoreportáž z plesu. A Voříškov z.s. za penízky taky moc děkuje!

voříškov