V novém roce neleníme a připravujeme pro všechny kulturně založené osoby charitativní ples!

Výtěžek z plesu navíc poputuje na vybranný psí útulek v České republice, konkrétně na útulek Voříškov z.s. a tak nás bude všechny na duši hřát dobrý pocit, že jsme opět pomohli čtyřnohým v nouzi.

Můžete se těšit na bohatý program, slosovatelnou tombola i dobrou hudbu v podobě kapely 4Sýkorky.

logo bobycentrum brnoKrásné prostředí pro tuto událost i ostatní skvělé podmínky poskytl náš hlavní partner HOTEL BOBYCENTRUM V BRNĚ a umožnil nám tak uspořádat tuto společenskou událost. Za což moc děkujeme!

V ceně vstupenky je večeře formou rautu a welcome drink. Cena jedné vstupenky je 380,-Kč a k dostání jsou od pondělí 25.1.2016 až do dne konání na recepci hotelu Bobycentrum nebo po domluvě přímo u nás v Černé Hoře, případně Vám je při platbě na účet zašleme poštou.

Logo1Mediálními partnery se nám staly ČASOPIS MY FACE– lifestylový časopis z Blanenska a Boskovicka a MÓDA.CZ, největší online magazín o módě. I tato podpora je pro nás moc důležité a opravdu si jí vážíme!

logo moda

Nezapomeňte si do diáře poznamenat datum 12.3.2016. Brzy se těšíme naviděnou! Jestliže Vás ohledně našeho plesu zajímá více, třeba to, jaké dárky Vás čekají v tombole, můžete se podívat SEM.

PS: Chcete nám s pořádáním plesu pomoct? Přispět nějakým drobným dárkem do tomboly, či jinak? Určitě nám zavolejte, nebo napište! Každá pomoc je vítaná.