Vánoční sbírku pro letošní rok jsme si užili jako spolek ještě více než tu loňskou. Vybrali jsme sice vzdálenější útulek, za to ale v krásném prostředí a s laskavými lidmi. A výsledek stál rozhodně za to!

Pro sbírku jsme oslovili několik sběrných míst v Brně, Blansku a Praze (viz.níže), kteří se k nám přidali a svým zákazníkům tak zprostředkovali informaci o naší dobročinné akci pořádané pro útulek Slezské Pavlovice. Na všechna sběrná místa lidé v průběhu celého měsíce nosili spoustu krmení, dek, ručníků, hraček, misek, obojků a vodítek…

Je nám ctí, že v nás lidé vkládají důvěru a my ji můžeme přenést a zrealizovat v projekt, který má smysl. Protože pomáhat skutečně smysl má! Všem mnohokrát děkujeme!!

V letošní sbírce se vybralo více než 880 kg granulí, 228kg konzerv, více než 10kg piškotů, 10kg těstovin, 6 barelů na granule, nespočet ručníků a dek, hraček, několik vodítek a obojků i pár náhubků. I letos se tedy sešlo téměř stejné množství krmení jako v loňské sbírce, letos však více lidí nosilo deky a ručníky, které se v útulku zejména využijí.

Pokud byste měli zájem prohlédnout si kompletní závěrečnou zprávu z naší akce, rádi Vám ji pošleme. K vizuální představivosti přikládáme fotky z předání sbírky v útulku, kterému tímto děkujeme za vřelé přivítání, provedení a seznámení s pejsky a za milý a přátelský přístup. Mimochodem i počasí nám vyšlo pohádkově 🙂

 

SBĚRNÁ MÍSTA PRO VAŠE PŘÍSPĚVKY JSTE NALEZLI ZDE:

BRNO:

Potřeby pro chovatele POnPS na ulici Palackého 61

Veterinární klinika s pohotovostí MVDr. Lubomír Hošek, Gellnerova 8

Divadlo Buranteatr na Kounicove 22

PRAHA:

AVALOKA – Centrum bojových umění, Bellušova 2759/72, Praha 13 Stodůlky

BLANSKO:

Cestovní kancelář Amálkatour na náměstí Svobody 15

FITO podlahy ulici Edvarda Beneše 1946/5

ČERNÁ HORA:

Chovatelské potřeby Labiveta na ulici Svitavská 135