Náš, v pořadí již druhý dětský den, tentokrát v Letovicích na zámku s dobročinným úmyslem, jehož výtěžek předáme Záchranné stanici Československých vlčáků v Adamově dopadl i přes nepřízeň počasí perfektně.

Na akci jsme se podíleli s Tancini clubem Boskovice a se zámkem Letovice. Děkujeme všem, kteří se i přes nepřetržitý déšť zúčastnili a že Vás bylo dětí i dospělých kolem 250. Dobrovolné vstupné v hodnotě 7.066,-Kč pojedeme předat osobně do Adamova. Obrovské poděkování patří všem sponzorům, kteří nám s akcí finančně i věcně pomohli, jmenovitě mediálnímu partnerovi časopisu MyFace a dále Hyundai Boskovice, AK-Kompresory s.r.o, Tajovský reality, Nový Člověk, K&M Tour, Pavel Michalica, Žena a svět z.s., Ženy s.r.o., Monique Design and Photography.

Součástí akce byly taneční vystoupení Tancini clubu Boskovice, Taneční školičky Srdíčko Boskovice, Kejklířské vystoupení, Dogdancing a dále pak šest pohádkových stanovišť pro děti, malování na obličej i kouzelný klaun, který z balónku vytvořil na přání jakékoliv zvířátko či věc. Na našich akcích se ale také podílí spousta dobrých duší, které obvykle nejmenujeme, ale jsme jim nepopsatelně zavázaní, jako naši dobří kamarádi Kateřina a Martin Veselí, naši manželé, partneři, děti, sourozenci a další kamarádi. Všem patří obrovské DÍKY! 

 

 

 

 

 

 

Během dne můžete navštívit tvořivé dílny: kouzelná stezka – plnění úkolů na stanovištích a pasování do královského řádu, malování kamínků, malování na obličej, malování korunek pro princezny a mečů pro rytíře.

 

Budou tu pro Vás i  šermíři.

 

Dále se můžete těšit na: Občerstvení v Zámecké restauraci, zdravé dobroty Láskonky, odměny pro děti…

Výtěžek z akce věnujeme Záchranné stanici pro Československé vlčáky v Adamově u Brna, která s tímto plemenem pracuje nejenom na úrovni jejich záchranny a dočasného umístění, ale rovněž z pohledu sportovní kynologie, aby byli psi lépe adaptabilní v novém prostředí. Peníze poputují na krmivo, veterinární léčbu i na dokončení zázemí, co se týče výběhů kotců, nového elektroměru a vodoměru a dalšího. Na jejich činnost a transparentní účet se můžete podívat zde: http://www.pomoc-csvlcak.cz/

 

Těší se na Vás  král a královna, princezny, bílá paní  a královský šašek